انواع مستربچ و کامپاندهای مهندسی مستربچ سفید و افزودنی درباره ما کنترل دقیق و مستمر کیفیت به کار گیری متخصصان صنعت پلیمر محصولات ما بسته بندی شخصیت محصول شماست ماندگاری بیشتر، حمل و انبارش آسانتر محصولات ما به ما اعتماد کنید انتخاب بهترین ها با ما ارتباط با کارشناسان فنی

ماموریت ما در اهدا پلیمر

شرکت اهدا پلیمر پاک (سهامی خاص) تولید کننده انواع مستربچ و کامپاندهای پلیمری در مسیر خدمت به این مرز و بوم و با هدف تامین نیازمندی مصرف کنندگان در عرصه ی صنعت پلاستیک، فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است. این شرکت با پشتوانه سالها تجربه و با مطالعه نیازمندیهای صنایع بسته بندی، صنایع لوله و اتصالات، تولید مخازن و … نسبت به تامین مواد اولیه و خدمات مهندسی مورد نیاز این عرصه به فعالیت وسیعی اهتمام ورزیده است.
هدف این شرکت ارائه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه در بازارهای داخلی و خارجی است. ماموریت ما در اهدا پلیمر پاک علاوه بر تولید محصولات با کیفیت، پشتیبانی فنی از محصولات و همچنین ارائه راهکارهای نوآورانه و ارائه فرمولاسیون مناسب در زمینه تولید محصولات پلاستیکی مقرون به صرفه می باشد.
شرکت اهدا پلیمر پاک با استفاده از تجارب بسیار در عرصه صنایع بسته بندی و نیاز این

صنایع به افزودنی، مستربچ و کامپاندهای مهندسی، طیف گسترده ای از محصولات را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرده است. شرکت اهدا پلیمر در جهت تولید و تامین این محصولات از مواد اولیه ی شرکت های معتبر خارجی بهره گرفته که همگی از تولیدکنندگان برتر مواد اولیه در دنیا هستند. همچنین شایان ذکر است این شرکت امکان تامین طیف وسیعی از نیازهای داخلی و خارجی را دارد و صنایع بسته بندی که گستره ی قابل ملاحظه ای از این اقلام را مورد استفاده قرار می دهند بی واسطه می توانند جهت تامین این موارد اقدام نمایند.
مشاوره ی رایگان در خصوص فرمول دهی به مشتری برای کاهش قیمت تمام شده، بسته بندی قابل اطمینان و به روز، ایجاد تسهیلات مناسب در جهت حمل، امکان مشاوره فنی و رفع معایب تولید در عرصه صنایع بسته بندی به دلیل حضور افراد آموزش دیده ی فنی از جمله خدمات این شرکت است.

محصولات اهدا پلیمر

انواع راه حل های صنعتی و محصولات اهدا پلیمر

القائمة