درباره ما

درباره اهدا پلیمر پاک

شرکت اهدا پلیمر پاک (سهامی خاص)، با به کار گیری تجربه و دانش نیروهای متخصص در زمینه تولید انواع مستربچ و کامپاند های پلیمری و با هدف تامین نیازمندیهای مصرف کنندگان در عرصه صنعت پلاستیک، فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است.
تضمین این شرکت ثابت نگهداشتن کیفیت مستربچ و کامپاند پلیمری تولیدی در پارت‌های مختلف و در طول زمان است که این امر حاصل کنترل کیفیت دقیق در مجموعه اهدا پلیمر است.
ماموریت ما در اهدا پلیمر پاک علاوه بر تولید محصولات با کیفیت، پشتیبانی فنی از محصولات، تولید مستربچ های اختصاصی متناسب با خواست مشتریان و همچنین ارائه راهکارهای نوآورانه و ارائه فرمولاسیون مناسب در زمینه تولید محصولات پلاستیکی مقرون به صرفه می باشد.

کارشناسان ما براساس درخواست و اطلاعات ارسالی مشتریان از طریق پرسشنامه های تدوین شده آماده ارائه بهترین خدمات فنی و تولید کد گرید مناسب مورد تقاضای مشتری است.
چشم انداز ما به دلیل حضور در منطقه ویژه و نزدیکی به بازارهای صادراتی غرب این مرز و بوم، تامین مستربچ و کامپاندهای پلیمری برای تولیدات مصنوعات پلاستیکی و تزریق منابع مالی برای رشد و تعالی نیروهای متخصص و آموزش دیده ی این کشور و سازمان ما می باشد.

فهرست