ارتباط با کارشناسان فنی

کارشناسان ما در جهت تجاری سازی ایده های تولیدی شما و رسانیدن ایده های خاصتان به مرحله تولید، آماده ارائه پشتیبانی فنی و مشاوره هستند. از این رو، زیرساختهای تولید، از جمله تامین مواد اولیه،سرمایه گذاری، امکان استفاده از دستگاه آلات تولید و آزمایشگاه مجهز ما در خدمت شماست تا پیش از خرید در خصوص ویژگی های مدنظر خود مشاوره کنید و با درمیان گذاشتن خصوصیات محصول ایده آل و درخواست های خود، مستربچ تان را با هم بسازیم.
شایان ذکر است کارشناسان فروش ما در بخش محصولات تولیدی شرکت آماده ی امکان سنجی ظرفیت بازار و به دست آوردن سهم مناسبی از این ظرفیت هستند.
امید است شرکت اهدا پلیمر بتواند قدمی هر چند کوچک در راستای تحقق اهداف تولیدی این مرز و بوم برداشته و خدمتی هر چند ناچیز در ایران عزیز جهت رفع موانع تولید انجام دهد.
محصولات تولیدی ما با توجه به نیاز مصرف کننده بسته به نوع کاربرد، پایه پلیمری و … قابل تولید و عرضه به مشتری می باشد.
در صورت نیاز به محصولات دیگر با مشخصات فنی مورد نیاز ، جهت طراحی و ساخت محصول جدید از طریق لینک دانلود، فرم پرسشنامه را دانلود کرده و جهت ارتباط با کارشناسان فنی و فروش با شماره ی مندرج در سایت یا از طریق ایمیل اقدام نمایید.
به محض دریافت پرسشنامه توسط کارشناسان فنی، با شما تماس حاصل شده و نمونه ی مورد نظر شما از طریق مهندسی معکوس تولید و خدمت شما ارسال خواهد شد.

القائمة